Günbatımı Koyu - Yayınlayan Listeleo

(0 Değerlendirme)
202 kez görüntülendi.

Günbatımı Koyu

Günbatımı koyu Antalya Kumluca Mavikent mevkisindedir.

Korsan koyu yoluna giderken orman içerisinde kalıyor. Araç kamp yapacağınız alana kadar rahatlıkla gidebilmekte. Mevcut ateş yakma yerleri var ve denize inmek için araç ile geldiğiniz yolun orman içerisine doğru gittinizde sağınızda kalan patika yoldan yada solda bulunan geniş alanın yanından denize inebilirsiniz.

Yaz aylarında tercih edecekseniz yanınıza sinek kovar almayı unutmayın. Bu tarz orman içi kamp yerlerinde lütfen ateş yakmadan önce etrafını temizleyip ıslatmayı unutmayınız. Bulunduğunuz yerde çöp kovaları mevcut olmadığından yanınızda götürüp yol üzerinde bulunan çöp kovalarına atmanızı rica ediyoruz. Kamp alanında lavabo bulunmamaktadır.

Temiz su koya giriş yaptığınız yerden sola doğru 10 dk lık yürüme mesafesinde çeşme mevcut içilebilir temiz sudur. Telefon şebekesi 4.5G Çadırlarınızı yamaç kenarına yaklaştırmadan kurmanızı öneririz. Listeleo ekibi olarak biz bu alanın manzaranın keyfini çıkarıp kendi çöpümüzü ve diğer çöpleri toplayıp gittik sizlerde bulmak istediğiniz gibi bırakın :)

Hizmetler

Etiketler

Değerlendirmeler - 0

Yorum yapmak için giriş yapmalısın...

Hava Durumu :

Lokasyon / İletişim :

  • Adres :
  • Telefon :
  • Email :
  • Website :

    Yayınlayan :